Журнал «Стос» оголосив ІІ конкурс горор-оповідань

Анонс

1 серпня 2016 року розпочався прийом робіт на ІІ конкурс горор-оповідань від літературно-художнього журналу Стос. Цього разу конкурс присвячений постаті Говарда Філіпса Лавкрафта і має назву «Зачаєний жах». Тож якщо ви працюєте в жанрі короткої прози, знаєтесь на творчості Лавкрафта і прагнете долучитись до розвитку українського горору, ласкаво просимо до участі! Із кращих конкурсних оповідань буде укладено збірку й запропоновано видавцям. Збірка «Ігри з темрявою», до котрої увійшли 15 оповідань з попереднього конкурсу, готується у видавництві ПВД Твердиня і буде презентована на цьогорічному Форумі видавців.

Десять положень про конкурс:

1. Новий конкурс горор-оповідань присвячений творчості Говарда Філіпса Лавкрафта. Мета конкурсу: популяризувати творчість Лавкрафта, підтримати жанр горор, а також активізувати творчість українських авторів у сфері піджанру «лавкрафтівські жахи». Детальніше дізнатися про цей піджанр горору можна у Вікіпедії, де є статті українською, польською, російською та англійською мовами, й ознайомившись із творчістю Говарда Філіпса Лавкрафта.

2. Тематика вказана у назві конкурсу. Це має бути зачаєний жах.

3. Увага! Жодного епігонства, жодних Ктулху, Дагонів та інших персонажів із класики! Ми прагнемо оригінального – авторського – бачення й досвіду, ми прагнемо не повторення того, що вже було написано колись, а нових темних «міфів» та історій у межах піджанру «лавкрафтівські жахи». На противагу страху перед відомими всім упирями, перевертнями та відьмами піджанр «лавкрафтівські жахи» – це насамперед психологічний страх перед чимось невідомим, грандіозним, новим… це космічний жах.

4. Прийом творів на конкурс здійснюється з 1 серпня 2016 року. Дедлайн: 30 листопада 2016 року. Оголошення переможців: 18 грудня 2016 року.

5. Вимоги до конкурсних оповідань: мова – українська; обсяг – від 5 000 знаків із пробілами до 40 000 знаків із пробілами; кегль 12 (Times New Roman), інтервал – 1,5; .doc, .docx. Відступи абзаців мають формуватися за допомогою віконця «Абзац» – «Перший рядок» у документі Ворд, а не за допомогою клавіші «Tab». Діалоги персонажів та весь текст у творі мають бути з ТИРЕ «—», а не з маркером для списку. Перед назвою оповідання у документі «Ворд» надавайте коротку біографію (5-10 речень) і контактні дані (e-mail і телефонний номер), ця інформація не буде публікуватися на сайті, але може знадобитися для зв’язку з авторами. Твори мають бути непублікованими ніде раніше.

6. Надсилати твори для конкурсу необхідно на: stos-ua@yandex.ua із позначкою в темі листа «Конкурс». Від одного автора приймається до двох конкурсних оповідань.

7. Усі конкурсні твори публікуватимуться в новій категорії «Конкурс 2016», яку можна побачити в колонці зліва нагорі на сайті літературно-художнього журналу «Стос».

8. Нагорода – найкращі оповідання після редагування будуть укладені тематичною збіркою і запропоновані видавництвам.

9. До складу журі кокурсу увійшли:

  1. Вікторія Гранецька – лауреатка літературної премії «Коронація слова» 2011 року, письменниця, автор книг «Тіло ТМ», «Мантра-омана», «Щасливий» тощо;
  2. Сашко Завара – письменник, рецензент, автор романів «IQ = FAQ (Іcторія Хворого розуму)», «Ката-моргана (Апокаліпсис уже завтра)»;
  3. Олександр Артамонов – представник окультного журналу «Апокриф» в Україні, філософ-традиціоналіст, досліджує творчість Г.Ф. Лавкрафта; переклади творів Лавкрафта, зроблені Олександром, друкувались у журналі «Всесвіт»;
  4. Дудка Катерина – філолог, перекладач Г.Ф. Лавкрафта (тритомник Видавництва Жупанського);
  5. Українець Остап – філолог, перекладач Г.Ф. Лавкрафта (тритомник Видавництва Жупанського);
  6. Любов Кривуца – літературознавець, співзасновниця літературної агенції «Acris».
  7. від журналу «Стос» – Аліса Гаврильченко, редактор.

10. Журнал «Стос» не приймає неякісні, незавершені твори, а також твори з великою кількістю помилок у тексті.

З побажаннями залишитися серед живих,

Лавкрафтівські жахи)


Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.